Україна завоювала три золоті медалі на чемпіонаті Європи з боротьби

13

Апр 2019

; Коментировать

Українські спортсменки Оксана Лівач, Ірина Гусяк та Алла Черкасова здобули золоті медалі на чемпіонаті Європи з боротьби у Бухаресті

Про це повідомляє НОК України. Об этом сообщает gazetavv.in.ua со ссылкой на СМИ.

Оксана Лівач стала переможницею e категорії до 58 кг. У вирішальній сутичці вона здолала Міглену Селішку з Болгарії. Ірина Гусяк в категорії до 55 кг перемогла болгарку Евеліну Ніколову. Третє золото в категорії до 68 кг виграла Алла Черкасова. У фіналі вона перемогла чешку Аделу Ганзлічкову.

Фантастичний день у Бухаресті!

Третій фінал — третє золото !!!

Переможний почин Оксани Лівач (до 50 кг) і Ірини Гусяк (до 55 кг) підтримала Алла Черкасова, що виступає у ваговій категорії до 68 кг, поборовши у фіналі Аделу Ганзлічкову з Чехії.@wrestling pic.twitter.com/OwHPIXTBlR

— НОК України (@OlympicUA) 11 апреля 2019 г.

Після четвертого дня змагань збірна України лідирує в загальному заліку.

#WrestleBucharest Women’s Wrestling Team Scores (After Day 4)
- Ukraine (85 points)
- Bulgaria (75 points)
- Turkey (70 points)
Fourth — Azerbaijan (41 points)
Fifth — Romania (35 points)

— United World Wrestling (@wrestling) 11 апреля 2019 г.
  • Нагадаємо, у перший змагальний день третє місце на ЧЄ в Бухаресті посів житомирянин Василь Шуптар у ваговій категорії до 65 кг.
  • Другу нагороду на чемпіонаті Європи з боротьби збірній України приніс борець вільного стилю Олександр Хоцянівський. Донеччанин виборов бронзову медаль у найважчій категорії — до 125 кг.