Lviv Eco Week 2019. Програма

07

Сен 2019

Lviv Eco Week 2019. Програма

; Коментировать

Lviv Eco Week 2019, що відбудеться 9−15 вересня, уже вдруге об’єднає бізнес-спільноту, екоактивістів, представників міської влади та всіх, хто небайдужий до екологічної ситуації в світі і, зокрема, нашому місті. Про це повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської міської ради.

Однією з наймасштабніших офіційних подій у межах Lviv Eco Week 2019 є Lviv Eco Forum, що відбуватиметься на «Арені Львів» 12−13 вересня. Форум є унікальною платформою для залучення інвестицій і новітніх технологій в унікальний ринок України, ємністю 7 млрд доларів. Об этом сообщает nabludatel.in.ua со ссылкой на СМИ.


«ЛМКП «Львівводоканал» організовує «Lviv Eco Forum» уже вп’яте і щорічно обсяг роботи і рівень відповідальності все вищий і вищий. Адже цього року ми очікуємо понад 1000 учасників та 50 фахових спікерів — експертів із 20 країн світу. Форум традиційно став місцем зустрічі представників науки, політики і бізнесу, які мають вплив на сферу екології, охорони й захисту природних водних ресурсів, піклуються про розвиток галузі водопровідно-каналізаційного господарства.


У рамках сесій «Управління водними ресурсами», «Управління твердими побутовими відходами» і «Кліматична політика» учасники із Данії, Німеччини, Фінляндії, Франції та Польщі поділяться досвідом реалізації успішних стратегій зі своїми колегами із нашої держави. Уже вкотре завдання Форуму — це підвищення якості використання природних ресурсів на державному рівні. Сподіваємося, цьогорічна зустріч пройде максимально продуктивно та буде корисною кожному із учасників", — розповідає Уляна Горбата, речник ЛМКП «Львівводоканал».


Також протягом «Lviv Eco Week 2019» відбудеться низка розважальних подій для всієї сім’ї: екологічний фестиваль «Чисте місто Фест 2019» у ТРЦ «Victoria Gardens», де, крім розваг для дітей та дорослих, діятиме пункт збору вторсировини. Та фестиваль «So Green Fest» 14−15 вересня у дворику Ратуші, де розташується освітній лекторій, ярмарок еко-товарів «Добрий ринок», інтерактині розваги та ярмарок екологічної їжі.


«Кожен із нас може зробити свій внесок у покращення екологічної ситуації рідного міста. Тож розвиваймо еко-свідомість уже сьогодні», — закликають організатори заходів.


Більше деталей щодо подій можна знайти на Facebook-сторінці Тижня


Нагадаємо, що протягом наступного тижня у Львові говоритимуть про екологію — в місті стартує еко-тиждень

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/lviv_eco_week_2019_programa_325463.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий