Луцькі журналісти на день стали пожежниками. Фоторепортаж

13

Сен 2019

Луцькі журналісти на день стали пожежниками. Фоторепортаж

; Коментировать


Журналісти – люди, які неодноразово пишуть про героїчні вчинки рятувальників та їхні подвиги у рятуванні людей, але сьогодні вони й самі відчули себе у їхній шкурі, одягнувши спорядження та позмагавшись на смузі перешкод.

Показові тренування збірних команд кращих рятувальників та рятувальниць з Всеукраїнських змагань «Найсильніший пожежник-рятувальник України» та міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту на території Державної пожежно-рятувальної частини №25 міста Луцька відбулися напередодні Дня рятівника 12 вересня.

Так, медійники, які виявили сміливість спробувати себе рятувальниками, прослухали інструктаж та пішли розминатися, аби не отримати травм під час виконання вправ.

Рятувальники дещо спростили завдання журналістам, але й без цього вони були дуже важкі, адже виконання вправ з пожежної підготовки відбувалося у бойовому одязі та спорядженні.

Зокрема, журналісти пробігли смуху перешкод, «рятуючи» при цьому людей та намагаючись поцілити з брандспойту в ціль. Також вони дерлися драбиною, аби якомога швидше потрапити у вікно.

У підсумку, журналісти зізналися, що вправи дуже важкі і їм було зовсім нелегко, тож вони подивилися на роботу рятувальників зовсім з іншого боку, адже цим людям доводиться все це виконувати в екстремальних умовах, аби рятувати життя.

Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/lutski-zhurnalisty-na-den-staly-pozhezhnykamy-fotoreportazh/” Об этом сообщает protest-ua.info со ссылкой на СМИ.

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий