На території нацпарку на Одещині браконьєри виловили десятки тонн кефалі під час випробування ракет

05

Окт 2019

На території нацпарку на Одещині браконьєри виловили десятки тонн кефалі під час випробування ракет

; Коментировать


В Одеській області на оточеній через ракетні стрільби території, в національному природному парку "Тузловські лимани", браконьєри виловили десятки тонн кефалі

Про це повідомив еколог, співробітник заповідника Іван Русєв у Facebook. Об этом сообщает lcmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

За жорсткими правилами в зв’язку з випробуваннями ракет Україна обмежила доступ до низки територій і акваторій. До таких територій нацпарку, як мис Калфа, Льодовики і 1-10 км морської коси від Лебедівки, виставлені озброєні наряди. Також закрита прилегла до полігону частина Чорного моря. Інспекторам нацпарку на цей період вхід на зазначені території категорично заборонено.

"3 жовтня. Рано-вранці. Всі входи і виходи на 1-10 км піщаного пересипу НПП "Тузловські лимани" вже повністю перекриті. Проїхати ми нікуди вже не можемо і, природно дотримуємося правил, встановлених державою. В цей час, чуємо два постріли в районі 2 км піщаного пересипу. Дивимося в бінокль, там бачимо якісь люди бродять, там же і злітають десятки тисяч птахів, які трималися біля масового ходу кефалі в протизаконний канал ОК "Граніт-2". Але браконьєри відлякують птахів пострілами. Дзвонимо начальнику прикордонного загону "Курортне" Осадчуку, він говорить, що вони чули, знають, що були постріли, але там не повинні перебувати люди, вони нам кажуть — там оточення", — написав Русєв.

null

Він додав, що пізніше екологи з інсайдерських джерел отримали ексклюзивну фотографію, на якій зображено близько десяти браконьєрів, які вантажать кефаль у рефрижератори.

Русєв акцентує, що рефрижератори вдень вивозять контрабандним шляхом десятки тонн кефалі з НПП "Тузловські лимани", в суворо контрольованій прикордонній зоні в розпал випробувань ракетних комплексів, що проходять у Татарбунарському районі області.

Він також оприлюднив фотографії, зокрема, інсайдерський знімок, на якому зображено місце вилову кефалі, вищезгаданий рефрижератор тощо.

null


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/04/na_terytoriyi_nacparku_na_odeschyni_brakonyery_vylovyly_desyatky_tonn_kefali_pid_chas_vyprobuvannya_raket”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий