Камера зняла "псевдодезінфекцію" в під’їзді Києва. Відео

09

Апр 2020

Камера зняла "псевдодезінфекцію" в під’їзді Києва. Відео

; Коментировать

У мережу потрапило відео, на якому видно, як співробітниця одного з комунальних підприємств Києва ігнорує вимоги щодо санітарної обробки житлових приміщень в період епідемії коронавірусу.

Об этом сообщает Руспрес

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Ролик опублікували на Telegram-каналі "Коронавірус онлайн". На кадрах видно, що жінка навіть не обтяжує себе зайти в під’їзд (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Дезінфекція під’їзду в Києві

Дезінфекція під’їзду в Києві

Скріншот відео

Стоячи на порозі, вона кілька разів бризнула в одному напрямку рідиною з пульверизатора. і пішла. Найімовірніше, в балоні був розчин хлору.

Однак маніпуляцій комунальниці не вистачило навіть на обробку всього холу, не кажучи про сходові клітки всього під’їзду і сходові марші.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в кінці березня в мережі навпаки публікували фото ретельної дезінфекції під’їздів будинків на вулицях Києва під час карантину через COVID-19. На них людина в спецкостюмі спочатку обробляла все відповідною сумішшю, а потім прибиральниці ще і витирали це.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/complaint/kamera-znyala-psevdodezinfektsiyu-v-pidizdi-kieva-video.htm”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий