Нічого незвичайного: Милованов переконаний, що Україна не отримає транш МВФ найближчим часом (Відео)

18

Окт 2020

Нічого незвичайного: Милованов переконаний, що Україна не отримає транш МВФ найближчим часом (Відео)

; Коментировать

последние новости в Украине останні новини в Україні


Колишній міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що Україна не отримає транш Міжнародного валютного фонду ні до кінця року, ні навіть на початку 2021 року.

Об этом сообщает Русский репортер

Тимофій Милованов переконаний, що Україна не отримає транш МВФ найближчим часом. За його словами, МВФ ніколи не відмовить у транші або не припинить співпрацю з країною без вагомих причин, має відбутися щось екстраординарне: захоплення влади або перетворення країни з демократичної в авторитарну. Про це він заявив в ефірі телеканалу ZIK в п’ятницю, 16 жовтня.

"Тобто ми повинні перетворитися в Північну Корею для того, щоб вони публічно це сказали", — заявив Милованов.

На думку ексміністра, сьогоднішня співпраця між Україною і МВФ подібно до відносин хлопця з дівчиною, які посварилися, але ходять разом на каву і намагаються дружити.

"Але це не означає, що у нас все добре. Ми можемо говорити скільки завгодно, але краще від цього не буде. І це досить часто відбувається в Україні. МВФ завжди буде продовжувати якісь розмови. Ми пам’ятаємо, коли президент прийшов до влади у 2019 році, розпустив парламент, і це теж поставило програму МВФ під сумнів. Минуло десь 18 місяців поки запустили перший транш. Так само було у Петра Порошенка, коли були питання по антикорупційного суду, по декларуванню, там теж було між траншами 18 місяців. Тому тут нічого не буде такого незвичайного, якщо ми не отримаємо транш, з точки зору того, як у нас будуються відносини з МВФ", — заявив Милованов.

Раніше ASPI news повідомляло, що транш Міжнародного валютного фонду Україна не отримала, оскільки не вдалося вирішити певні проблеми. У міжнародних аналітиків виникли питання щодо діяльності антикорупційних органів України. Також найбільш спірні питання в переговорах з МВФ назвали і в Нацбанку.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/nichogo-nezvichaynogo-milovanov-perekonaniy-scho-ukraina-ne-otrimae-transh-mvf”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий